Aktualności

Ponownie otwieramy Ośrodek od 4. maja 2020

Po długim oczekiwaniu i niepewności zgodnie z przepisami możemy zaprosić Państwa do Kaszubskiego Boru od 4 maja!

Dla wszystkich, którzy zatęsknili za wypoczynkiem i łonem natury mamy propozycję nie do odrzucenia! – gdzie lepiej wypocząć z rodziną niż w wolnostojącym domku, oddalonym bezpiecznie od innych gości, z posiłkami dostarczonymi „pod drzwi” oraz możliwością serwowania posiłków w obu salach restauracyjnych i w razie dobrej pogody wokół restauracji?

 

Zapewnimy pobyt dla rodziców z dziećmi Home Office i Home School na łonie przyrody. Dla wędkarzy - szczupakowców. Dla miłośników poszukiwań pierwszych majowych grzybów. Dla rowerzystów lądowych i wodnych i wreszcie dla KONIARZY!

 

Pamiętajmy, że stres może obniżyć odporność – więc polecamy, także spacery po lesie i wzdłuż jeziora, albo czytanie książki na tarasie z widokiem na jezioro.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby na urlopie u Nas, czuli się Państwo bezpiecznie i nie groziło Państwu żadne niebezpieczeństwo. Gwarantujemy zachowywanie najwyższych higienicznych standardów.

 

Śledzimy wszelkie zmiany w obowiązujących przepisach i będziemy się elastycznie do nich dostosowywać. Jeśli cokolwiek się zmieni, od razu będziemy Państwa informować.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty Kaszubskiego Boru już teraz, wspierajmy Polską turystykę!

Formularz oddzwaniania

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

Formularz oddzwaniania

Prośba o oddzwonienie została wysłana